Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Bahar Toksoy’dan Wings for Life World Run çağrısı

Bahar Toksoy’dan Wings for Life World Run çağrısı

TÜM DÜNYADA OMURİLİK FELCİNİN TEDAVİSİNE YÖNELİK ARAŞTIRMALARA FON SAĞLAMAK VE BU KONUDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN 5 MAYIS’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN WİNGS FOR LİFE WORLD RUN, İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HİMAYESİNDE ALTINCI KEZ TÜRKİYE’DE KOŞULACAK. İZMİR’İN DÖRDÜNCÜ KEZ EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞI VE ‘KOŞAMAYANLAR İÇİN KOŞ’ SLOGANIYLA 12 ÜLKEDE AYNI ANDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK WİNGS FOR LİFE WORLD RUN’A BİR DESTEK DE TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ VOLEYBOL OYUNCULARINDAN BİRİ OLAN BAHAR TOKSOY GUİDETTİ’DEN GELDİ.

Booking.com

Bir Türkiye, iki Şampiyonlar Ligi ve bir Dünya Kulüpler Kupası şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın orta oyuncusu Bahar Toksoy Guidetti, tüm geliri omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalarda kullanılan Wings for Life World Run’a destek verdi.

Tüm dünyada omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için 5 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Wings for Life World Run, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde altıncı kez Türkiye’de koşulacak. İzmir’in dördüncü kez ev sahipliği yapacağı ve ‘Koşamayanlar için koş’ sloganıyla 12 ülkede aynı anda gerçekleştirilecek Wings for Life World Run’a bir destek de Türkiye’nin en önemli voleybol oyuncularından biri olan Bahar Toksoy Guidetti’den geldi.

Kariyerinde 1 Türkiye Ligi, 2 CEV Şampiyonlar Ligi, 1 de FIVB Kulüpler Dünya Kupası şampiyonluğu bulunan başarılı orta oyuncu herkesi, elde edilen gelirin tamamının omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalarda kullanılacağı Wings for Life World Run’a katılmaya davet etti.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com