İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bakan İslam’dan seçim öncesi “müjde” istediler

Haftalardır sosyal medya üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’a tweetler atan ve hak talebinde bulunan Muharip Gaziler ve çocukları, seçim öncesinde bakandan müjde istedi.

Bakan İslam’a çağrı yapan Muharip Gaziler ve çocukları, gaziler arasındaki ayrımın sona ermesini ve Bakan İslam’ın verdiği sözü tutmasını talep etti.
İşte gaziler ve çocuklarının Bakan’a o seslenişi:

“BAKANA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR”
“Aile ve Sosyal Politikalar Bakanına… Muharıp gazıler ve cocukları olarak acık çağrımızdır . Bizler senelerdir hak arayışı içinde olan, sadece hakkımız olanı isteyen, bu ülke topraklarına toprak katmış muharip gaziler ve yakınlarıyız…

“YASADAN BİZİ DE YARARLANDIRIN”
Çıkarmış olduğunuz şehit gazi yasalarından bizleri sürekli ayrı tutup, mağdur etmiş, yeni Türkiye yolunda Gazisine, Ailesine sahip çıkamayan bir Türkiye izlenimi meydana getirmiştir.

“KIBRIS’I ANAVATAN’A KATMAKLA SUÇ MU İŞLEDİK?”
Biz burdan tekrar sesleniyoruz; Kıbrıs’ı Anavatana katmakla suç mu işledik? Bu yüzden midir ki çocuklarımız, Gaziler ve Aileleri ayrıma tabi tutulmuştur? Bizler artık çeşitli bahaneler duymaktan yorulduk. Verilen sözlerin tutulmasını istiyor ve bekliyoruz.

“SÖZÜNÜZÜ TUTUN”
Bu sebeple Sayın Ayşenur İslam’a açık çağrımızdır; lütfen çıkıp bu kadar mağdur insanın mağduriyetini gidersin ve verdikleri sözleri seçim öncesinde müjde şeklinde bekliyoruz.”

(Haber: Hülya Sürücü)

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.