Başkan Baran’dan Yoğun Hafta Sonu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran her zaman olduğu gibi bu hafta sonu da yoğun mesaisine devam etti.

Viyadük Altını İnceledi
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran hafta sonu programlarına kentte devam eden çalışmaları inceleyerek başladı. Tütünçiftlik viyadük altında ve çevresinde planlanan, kısa süre içerisinde başlayacak çalışmaları teknik ekibi ile birlikte inceledi.

Çalışmaların başlayacağı alanda halkın taleplerine en iyi şekilde cevap vermek için gerekli talimatları veren Başkan Baran, “Göreve geldiğimiz günden bu tarafa tüm ekibim ve çalışma arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz ve her alanda da hizmetlerimiz ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İşçi Durağını ziyaret ederek, işçilerle sohbet edip istek ve taleplerini dinledi. İşçilerle sıcak ve samimi ilişkiler kuran Başkan Baran, günlük yapılan işler hakkında emekçilerle sohbet etti. Kendileri için yapılan çalışmalardan da bahseden Başkan Baran, “Sabahın erken saatlerinde siz emekçilerimize sıcak çorba ikram ediyoruz. Emekçilerimizin her zaman yanındayız. Sizlerin hakkını en iyi şekilde gözetiyoruz, bundan şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.