Başkan Karaosmanoğlu, ‘Derdimiz hizmet, gücümüz millet’

Kent genelinde ki sivil toplum kuruluşlarıyla sürdürdüğü etkili iletişimi Gebze ilçesinde bulunan Kars-Ardahan-Iğdır İlleri ile Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneklerini ziyaret ederek sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Ortak akılla şehrin problemlerini çözüyoruz. Vatandaşımızın karşılaştığı sorunları dert edinerek çözüyor ve yaşam kalitesini artırmak için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bundan dolayı ki derdimiz hizmet, gücümüz millet diyoruz” diye konuştu.

Günün ilk ziyaretini Kars-Ardahan-Iğdır İlleri Kültür ve Yardımlaşma Derneğini yapan Başkan Karaosmanoğlu’na Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba, AK Parti Milletvekili aday adayı Ayşe Müge Olşen, meclis üyeleri ve AK Parti Gebze teşkilat üyeleri eşlik etti. Dernek Başkanı Metin Baytöre’nin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, kentin gelişimi noktasında fikir alışverişi yapıldı.

“GEBZE’DE İYİ NOKTAYA GELDİK”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2004 yılından itibaren hizmet anlamında birçok proje ürettiklerini söyleyerek, “Gebze’de geçmiş yıllara göre geldiğimiz nokta sevindiricidir. Ancak eksikliklerimizin de farkındayız. Arkadaşlarımız ve ilçe belediyemizle birlikte bunları gidermek için de çaba sarf ediyoruz. Avrupa’nın gelişmiş ülkeler seviyesine her anlamdan ulaşmak istiyoruz. Toplumumuzun ve bizlerin eksik kaldığı noktaları tespit ederek, bu konular üzerinde eğileceğiz. Hizmet anlamında STK’lara da çok önemli görevler düşüyor. Kentin ve toplumun gelişmesinde önemli katkıyı yine bu kentte yaşayan insanlar yapacaktır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.