25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Başkan Karaosmanoğlu ‘Yapılaşmada bir kültür oluşturalım’

Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Metin Alan ve üyeleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında genel bir bilgi verdi. Ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, ”Yapıda bir kültür ve estetik oluşturalım” diyerek, ilgili kurum ve kuruluşlarının bu konuda projeler üretmesini istedi.

DEĞERLENDİRME YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç’ün de hazır bulunduğu ziyarette, sektörün geldiği nokta ve yapılması gereken çalışmalar hakkında genel bir değerlendirme yapıldı. Başkan Karaosmanoğlu, “Müteahhitlerden insana güven veren, çevreyle bütünleşmiş projeler üretmesini istiyorum. Yapıda bir kültür ve estetik oluşturalım. Yapı Müteahhitleri Derneği üyelerinin bu konuda duyarlı olduğunu biliyorum. Amacımız daha güzel şehri beraber oluşturmak” dedi.

KENTİN YARARINA DÖNÜK PROJELER

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’ın da hazır bulunduğu ziyarette Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Metin Alan, sektörün gelişmesi noktasında yapılması gerekenleri Başkan Karaosmanoğlu’na aktardı. Başkan Karaosmanoğlu da, kent genelinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer müteahhitlerle de bir araya gelerek, genel bir değerlendirme yapılmasını istedi. Dernek başkanı Alan, Büyükşehir Belediyesi’nin bütün birimleriyle uyum içerisinde çalışarak, üyeleriyle kentin menfaatine dönük projeler üretmek istediklerini söyledi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...