İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Başkan Köken; Hemşehrileriyle 7/24 Bir Arada

Kandıra’nın Kıncıllı, Babaköy, Duraçalı, Cebeci, Kefken mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yoğun geçen mesaisinde vatandaşlara birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Mahalle ziyaretlerinde Başkan Ünal Köken’e Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti.

KOCAELİ – Kandıra
96 mahallesi bulunan Kandıra’nın her karışını dolaşan Başkan Ünal Köken, ‘’ilçemizin her bölgesine hizmet götürebilmek ve ihtiyaçları yerinde görüp tespit etmek için kurduğumuz ekiplerimiz mevcut. Sosyal belediyecilik anlayışımızla çıktığımız hizmet yolunda halkımızın bize olan sevgisini ve güveninin karşılığı olarak, gece gündüz aralıksız çalışıyoruz. Bize güvenen vatandaşlarımızın yanında olacağız ‘’ diyen başkan Köken; mahalle ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Başkan Ünal Köken; Vatandaşımızın Yanındayız, Hep Birlikte Güçlü Türkiye’yiz

Gündüz mesaisinin yanı sıra gecenin geç vaktine kadar hemşehrilerinin derdiyle dertlenen, onların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Köken, Kıncıllı, Babaköy, Duraçalı, Cebeci, Kefken’ mahallelerinde ‘’güçlü Türkiye için millet olarak birlik ve beraberliğimizi korumalıyız’’ dedi. Referandum sürecinde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatan ve referandum sonrasında Türkiye’nin daha da hızlı gelişip, büyüyeceğine değindi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarla kurduğu sıcak ve samimi ortamda karşılıklı görüş alışverişinde de bulunarak gündem değerlendirmesi yaptı. Geçmişten bugünlere hangi süreçlerden geçerek bu günlere geldiğimizi anlatan Başkan Ünal Köken, ‘’mahalle ziyaretlerimizde gördüğümüz samimi ve güçlü tablo çalışma azmimizi daha da körüklüyor, yerimizde duramıyoruz’’ dedi. Başkan Köken; Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizede güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Kandıra’mızın gençleri her alanda başarıyı göğüsleyecek azim ve kararlılığa sahip diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, onların istek ve talepleri doğrultusunda proje ve çalışmalarımızı hızlandırarak sürdürüyoruz. İlçemizde gençlerimize yönelik yaptığımız yatırımlarda bunun bir göstergesidir. Ülkemizin ve Kandıra’mızın başarılı , kendini bir çok alanda iyi yetiştirmiş gençlere ihtiyacının olduğunu anlattı.