14.9 C
İstanbul

Belediye Başkanları İstanbul’u Konuştu

- REKLAM -

AK Parti 2. Bölge Belediye Başkanları ToplantısıKağıthane’de gerçekleştirildi. Tarihi Süvari Karakolu’nda yapılan toplantıda, bölgede devam eden çalışmalar değerlendirildi.

- R E K L A M -

İSTANBUL – Kağıthane

Yatırımların değerlendirilmesi, projelerin izlenmesi ve yapılacak çalışmaların planlanması amacıyla her ay bir ilçede düzenlenen AKParti 2. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı, Kağıthane Belediye Başkanı FazlıKılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Tarihi Süvari Karakolu’nda, AK Parti Yerel YönetimlerdenSorumlu İl Başkan Yardımcısı Habil Yazıcı’nın koordinesinde yapılan toplantıya, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, EsenlerBelediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Gaziosmanpaşa BelediyeBaşkanı Hasan Tahsin Usta ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın katıldı.

Toplantıda bölgedeki mevcut ve yeni yapılacak projeler konuşuldu. Ulaşım konusunun da ele alındığı toplantıda Başkan Kılıç, inşaatı devam eden Mahmutbey- Nurtepe-Kağıthane-Çağlayan–Mecidiyeköy ve Gayrettepe- Kağıthane-İstanbul Havalimanı metro hatlarıyla Kağıthane’nin, merkezi konumunu güçlendireceğine dikkati çekti.

Başkanlar toplantı sonrası restorasyonu tamamlanan tarihi SüvariKoğuşu’nda, Kadim Sanatları İhya Derneği Başkanı Hilmi Emekli ve ekibi tarafından yaşatılan sedef kakma sanatı ile yapılan çalışmaları ilgiyle inceledi.

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler