27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Doğan ‘kadınlarımız sanatta, ticarette kısacası yaşamın her alanında olmalı’

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ömerağa Mahallesi Salim Efendi Sokak’ta yaklaşık bir yıl önce açılışını gerçekleştirdiği Elif Bayraktar’a ait Butik Lamelif adlı işletmenin birinci kuruluş yılı kutlamasına da katıldı.

Doğan, butik çalışanlarıyla birlikte kuruluş pastasını hep birlikte kesti. Kutlama esnasında hayli heyecanlı olduğu gözlenen işletme sahibi Elif Bayraktar ” bir yıl önce Belediye Başkanımızla açılışını gerçekleştirdiğimiz butiğimiz bugün bir yaşında. Başkanımızın kadınlara ve esnafa olan destek ve inancını bildiğimiz için kuruluş heyecanımızda da kendilerini aramızda görmek istedik. Sağ olsunlar davetimize katılarak bize büyük mutluluk yaşattı” dedi.

Başkan Doğan, işyeri sahibi ve çalışanlarına hayırlı kazançlar dileğinde bulunarak” kadınlarımız ekonomik hayatta, sanatta, ticarette kısacası yaşamın her alanında olmalıdır. Onların elinin değdiği her şey güzelleşiyor” şeklinde konuştu. Doğan daha sonra bölgedeki esnafları da ziyaret etti. Esnaflarla sohbet edip bol kazançlar dileyen Başkan Doğan” her zaman esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızla aramızda güzel bir iletişim var” dedi. Esnaflar da Doğan’a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...