İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Emlakçılar İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti

Hendek Emlakçılar Derneği Başkanı ve yönetimi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyarette bulundu.

Hendek Emlakçılar Derneği yeni Başkanı Emel Kasap ve yönetimi, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye ziyarette bulundu.
Başkan Emel Kasap, Başkan Püsküllü’ye kendini ve yeni yönetimini tanıtarak, faaliyetleri hakkında bilgilendirdi. Emlakçılar derneğinin 101 üyesi olduğunu belirten Kasap, emlakçıların sıkıntıları hakkında da Başkan Püsküllü ile bir süre sohbet etti.
Başkan Püsküllü, Hendek Emlakçılar Derneği Başkanı Emel Kasap’a ve yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.
Ticari canlılık oldukça ekonomiye katkı da artacaktır
Başkan Püsküllü, Hendek’in ciddi anlamda zengin olduğunu belirterek “ Hendek’imizin zenginliğinin ekonomiye de büyük katkısı vardır. Bugün bakıyoruz Hendek’imizde birçok binalar yapılıyor. Bu binaların satışı da siz emlakçılar aracılığıyla oluyor. Büyüyen ve hızla gelişen ilçemizde, konut ihtiyacı da gün geçtikçe artıyor. Bu nedenle yapılan konutlar hemen sahiplerini buluyor. Bu da ilçemiz için sevindirici bir olaydır, ticari canlılık oldukça ekonomiye katkı da artacaktır “ Dedi.