25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Erenler’de Kentsel Dönüşümün Temelleri Yükseliyor

Sakarya Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Kentsel Dönüşüm Projesinin 1. Etap kısmı olan 280 konut ve 2 ticari alan çalışmalarını yerinde inceledi.

Erenler Belediyesi tarafından başlatılan ve Türkiye’ye örnek olan 666 dönüm devasa kentsel dönüşüm projesinin birinci etap birinci kısım işi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında blokların temel demirleri bağlanırken, ticaret merkezinin birinci kat betonunun döküldüğü ve kaba inşaatının bitmek üzere olduğu belirtildi.

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ile birlikte çalışmaları inceleyen ve birinci kısım işinin yılsonunda kadar tamamlanacağını belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “iş teslim süresi şartnamede 18 ay olarak belirtilmiş olsa da 1. etap çalışmalar ile ilgili yüklenici firmadan 12 ay gibi kısa bir sürede tüm çalışmaların tamamlanacağına dair sözü aldık. Bu manada çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yıl sonunda birinci kısım işi inşallah bitmiş olacak. Türkiye’ye model olacak Kentsel Dönüşüm Projemizin şimdiden tüm Erenlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...