Erenler’de sosyal donatı alanlarını çoğaltıyor

Sakarya’nın Erenler İlçesinde, belediye tarafından, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda mahallelerdeki sosyal donatı alanlarını çoğaltıyor.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Bekirpaşa Mahalle Muhtarı Alaattin Akbıyık ve Meclis Üyesi İsa Yenioğlu ile birlikte Bekirpaşa Mahallesinde yapımı devam eden çalışmaları inceledi.

Yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Öztürk, “Halkımızın beklentilerini karşılamak için bize gelen talepleri değerlendirerek imkânlarımız ölçüsünde elimizden geleni yapıyoruz. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeni sosyal donatı ve çocuk oyun alanlarını hayata geçiriyoruz. Sosyal donatı alanlarının çevre düzenlemeleri de en kısa zamanda tamamlanacaktır. Bekirpaşa Köyiçi Mahallesine 2 yeni sosyal alan daha kazandırdık. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra mahalle muhtarı ve meclis üyesi ile birlikte bölge sakinleri ile bir araya gelen Öztürk onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yanına gelen bir çocuğun park düzenleme talebini de geri çevirmeyen Başkan Öztürk, parkın biran önce düzenlenmesi talimatını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.