Garnizon Komutanı Tümgeneral Metin Temel’den Üzülmez’e Veda Ziyareti

Hafta başı açıklanan Yüksek Askeri Şura kararları ile Korgeneralliğe yükselen Kocaeli Garnizon Komutanı Tümgeneral Metin Temel, Kocaeli’ndeki veda ziyaretleri kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e de, veda ziyaretinde bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ziyaretine gelen Kocaeli Garnizon Komutanı Tümgeneral Metin Temel’i kapıda karşıladı. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim Komutanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Metin Temel’i makamında ağırlayan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tümgeneral Temel’e yeni görevinde üstün başarılar dileyen Başkan Üzülmez, “Milletimizin sizin gibi değerli komutanlara en çok ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz. Allah yolunuzu açık etsin, yeni göreviniz hayırlı olsun” diyerek konuğuna Kartepe’yi hatırlatacak çeşitli hediyeler takdim etti.

Başkan Üzülmez’e gösterdiği incelik için teşekkür eden Tümgeneral Temel de, çok güzel dostluklar edindiği, kurum ve kuruluşlar arasındaki uyum ve işbirliğinin kendi çalışmalarına da olumlu yönde katkısı olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.