İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gemlik’te projeler incelenerek aciliyet durumuna göre planlamalar yapıldı

İnegöl’de 2018 ve 2019 yıllarında Bursa Büyükşehir Belediyesi marifeti ile yapılacak olan projeler, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gazali Şen Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda masaya yatırıldı. İstişare toplantısı öncesi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Alper Taban; “Büyükşehir’in bu konuda adı büyük olduğu gibi hizmetleri de büyük olacak” dedi.

BURSA – İnegöl

İnegöl’de 2018 ve 2019 yıllarında Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan projeler, geçtiğimiz aylarda Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve kurmaylarının da katıldığı geniş katılımlı bir toplantıda masaya yatırılmıştı. Bu toplantıda yüzeysel olarak çizilen plan doğrultusunda, Büyükşehir Belediyesi’nin İnegöl’de hayata geçireceği projelerin tüm detaylarıyla görüşüldüğü bir istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gazali Şen Başkanlığında gerçekleşen toplantıda, İnegöl Belediye Başkan Yardımcıları Adil Kansu ve Eşref Yiğit ile Büyükşehir ve İnegöl Belediyesi’nin ilgili kurum temsilcileri toplantıda hazır bulundu. İnegöl Belediyesi encümen salonunda gerçekleşen toplantıda, projeler incelenerek aciliyet durumuna göre planlamalar yapıldı.

BÜYÜKŞEHİR’İN ADI GİBİ HİZMETLERİ DE BÜYÜK OLACAK
Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Alper Taban, “Bugün İnegöl’de Büyükşehir Belediyesi eliyle gerçekleşecek olan yatırımlarımızı tekrar gözden geçirmek üzere bir araya geldik. Daha önce çok değerli Büyükşehir Belediye Başkanımızın da katılımıyla ekibiyle beraber bir istişaremiz olmuştu. Yüzeysel olarak planlamalarımızı gözden geçirmiştik. Bugün de bu planlamaları yeniden masaya yatırıp biraz daha detaylandırarak 2018 ve 2019’da yapılacak çalışmaları yeniden bir irdelemek istedik. Genel Sekreter Yardımcımız Gazali Bey ve değerli ekibiyle projelerimizi bu mutfak toplantısında değerlendireceğiz. İnegöl’ümüz için yapacağımız hizmetler hayırlı uğurlu olur inşallah. Tabi Büyükşehir’in bu konuda adı büyük olduğu gibi hizmetleri de büyük olacak. Yapılacak olan hizmetlerimizi de şehrimizde yaşayan halkımız en güzel şekilde kullanacak. İnanıyoruz ki bu hizmetler oldukça insanların refah standartları da artacak. Yapılacak çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve ekibine de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.