Genel Sekreter Büyükakın’dan kontrolörlere açık çek

Genel Sekreter Büyükakın, Büyükşehir tarafından yapılan yatırımların kontrolörlük hizmetlerini yürüten personel ile toplantı yaptı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Sekapark Otel’de Büyükşehir Belediyesi yatırımları kontrolörlüğünü yapan mühendis ve teknikerlerle kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi. Genel Sekreter Büyükakın, kontrolörlere açık çek vererek, ‘’Karşılaştığınız her problem ve sorunda bana ulaşabilirsiniz’’ dedi.
TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ
Sekapark Otel’de yapılan kahvaltılı toplantıya Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ile ilgili daire başkanları da katıldı. Fen İşleri, Ulaşım, Park Bahçeler Daire başkanlıklarında görev yapan kontrolörlerle bir araya gelen Genel Sekreter Büyükakın, “Sahadaki arkadaşlarla bir araya gelerek kafamızdaki projeleri sizlerle paylaşmak istedim. Kontrolörlük belediyemiz açısından yapılan işlerin maksada ulaşması acısından çok önemlidir” şeklinde konuştu.

İŞLERİMİZİ ORTAK AKILLA YÜRÜTMELİYİZ
Kontrolörlerin sahada karşılaştıkları problem ve sorunlarla ilgili kendisine istekleri zaman ulaşabileceklerini belirten Doç. Dr. Büyükakın, “Bu size verilen açık bir çektir” ifadesini kulandı. Sahada yaşanması muhtemel her türden sıkıntı ve problemde kendisine direkt ulaşılabileceğini vurguladı. ‘’İşlerimizi ortak bir akılla yürütmeliyiz’’ diyen Genel Sekreter Büyükakın, işlerin hızlı, istenildiği gibi ve verimli bir şekilde yapılabilmesi için koordinasyonun sağlanması gerektiğini belirtti. İlgili daire kontrolörlerinden karşılaştıkları sorunlarla ilgili bilgi alan Doç. Dr. Büyükakın, problemlerin çözülmesi noktasında her türlü desteği vereceğini belirtti.

BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN YAPILAN YAPIM İŞLERİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hali hazırda yapımı devam eden işler ise şöyle; Kandıra Karaağaç Köyü Kültür Merkezi, Gölcük Kavaklı Futbol Sahası Sentetik Çim Halının Yenilenmesi, Dilovası Tavşancıldaki Yapının Rekonstrüksiyon Yapım İşi, Darıca Eski İtfaiye Binası Restorasyonu Yapımı, Gebze Osman Hamdi Bey Kayıkhanesi Restorasyon Yapımı, Kandıra Açık Cezaevine Sentetik Çim Futbol Sahası Yapım İşi.

ULAŞIMDA YAPILAN YATIRIMLAR
Ulaşım yatırımları ise; İzmit, Sekapark – Otogar Arası Tramvay Hattı Yapım İşi, Başiskele, D -100 Karayolu Yol Ve Sanat Yapıları Yapım İşi, Goodyear Sapağı Köprülü Kavşak Yapım İşi, Başiskele, Genelinde Yol Bakım Onarım Ve Yapım İşi, İzmit, Sekapark-Otogar Arası Tramvay Hattı İnşaat Ve Elektromekanik İşleri Danışmanlık, Kontrollük Ve Mühendislik Hizmetleri Alım İşi, Kandıra, Akçakese, Pirceler, Terziler, Ahmethacılar, Erikli Köyleri Grup Yolu Yapım İşi, Kandıra, Kuzeybatı Grup Ve Bağlantı Yolları Bakım Onarım İşi, Derince, Alternatif Yol Ve Sanat Yapıları Yapım İşi, İzmit, Körfez Mah. Valilik Önü Yaya Üst Geçit Köprüsü Yapımı, Gebze, Dr. Zeki Acar Cad.-Eskihisar Cad. Arası Bağlantı Yolu Yapım İşi, İzmit, Körfez, Başiskele, Gölcük Ve Karamürsel İlçelerinde V Kanal Yapımı, Kocaeli Kent Geneli 1. Etap Trafik İşaretlemeleri, Gebze, Darıca, Çayırova Ve Dilovası İlçelerinde Yolların Bakım Ve Onarımının Yapılması İşi.

PARK BAHÇE VE YEŞİL ALAN YATIRIMLARI
Park, Bahçe ve Yeşil alanlar kapsamında yapılan işler ise; İzmit, Seka Park B10 Arkası I.Ve II. Etapta Sert Zemin Tadilatı Yapılması İşi, Darıca Eğitim Merkezi Çevre Düzenlemesi Yapım İşi, Kartepe Deniz Hava Üst Komutanlığı Lojmanlar Mevkii Futbol Sahası Yapım İşi, İzmit, Arızlı Irak Kalıcı Konutları Yurtkur Öğrenci Yurdu Çim Saha Tadilatı Yapım İşi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.