İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hendek’te Kalite tescillendi

Hendek Belediyesi’nin 2013 tarihlerinde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından almış olduğu ISO 9001 belgesinin “Gözetim Denetimi” yapıldı.

Gözetim Denetmeni Hakan Bartın ve Hendek Belediyesi’ni temsilen yöneticiler, süreç takipçileri ile Kalite ve Strateji Geliştirme Koordinatörlüğünün katıldığı gözetim denetimi, açılış toplantısı yapıldı. Açılış toplantısında, Tetkik Görevlisi Hakan Bartın, denetimin genel programı hakkında bilgi verdi. Hendek Belediyesi’ni temsilen de, Tunahan Kuru, Gözetim Denetmeni Hakan Bartın’a, sürecin işleyişi ve birimlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Daha sonra, Denetim ekibi tarafından seçilen birimlerde detaylı yapılan denetimlerin yanı sıra masa başında da detaylı doküman incelemesiyle denetim sona erdi.

Kalite sistemi uygulanıyor
Gözetim Denetiminin Kapanış Toplantısında Tetkik Görevlisi Hakan Bartın, Hendek Belediyesi’nde kalite yönetim sisteminin her adımı ile uygulandığını ve sürekli gelişim mantığı ile ilerlediğini gördüklerini ve bunu raporlarına yazacaklarını belirterek, kalite çalışmalarını başlattıkları ve devam ettirdiği için üst yönetime de teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.