“Her Mahalleye Yeni Park” Projesinde Adres Yukarıdereköy

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 2014-2019 vizyon projeleri arasında sözünü verdikleri “Her mahalleye yeni park” projesinin; Beşevler’den, Yukarıderöy’e kadar yapımı tamamlanan parklarla hayata geçirildiğini söyledi.

Yusuf Alemdar, Serdivan’ın merkezinde olan hizmetlerin aynısının ilçenin en uç mahallesinde de olacağını belirterek, Yukarıdereköy Parkı’nın; futbol sahası, dinlenme alanları, çocuk oyun gurupları ve fitness aletleri ile mahalle halkının hizmetine sunulduğunu belirtti.

Uygulama noktasında mahalle sakinlerinin taleplerinin de gözardı edilmediğini ifade eden Alemdar, “Tüm projelerimizde olduğu gibi Yukarıdereköy’de de hemşehrilerimizin ve özellikle gençlerimizin taleplerini gözardı etmedik. Oturma gurupları ve fitness aletleri ile donattığımız parkımızda gençlerimizin bizden istediği çim futbol sahası talebini de yerine getirdik” dedi.
Yıpranan çocuk oyun guruplarının yenileri ile değiştirileceği ve zeminin kauçuk ile kaplanacağı park şimdiden mahalle gençlerinin gözdesi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.