Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi başladı

İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi başladı

İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi başladı. Mükellefler, şubeye gitmeden başvurularını e-beyanname sisteminden 31 Ocak’a kadar yapabilecekler. İSTANBUL İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi için başvurular başladı. Mükelleflerin başvuruları 31 Ocak’a kadar kabul edilecek. İNTERNETTEN HIZLI VE KOLAY BAŞVURU Mükellefler beyanlarını “e-beyanname” sisteminden yapabilecek. 7 gün 24 saat açık olan sistem sayesinde şubeye gitmeye gerek duymadan işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. […]

Booking.com

İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi başladı. Mükellefler, şubeye gitmeden başvurularını e-beyanname sisteminden 31 Ocak’a kadar yapabilecekler.

İSTANBUL

İlan-Reklam Vergisi Beyan Dönemi için başvurular başladı. Mükelleflerin başvuruları 31 Ocak’a kadar kabul edilecek.

İNTERNETTEN HIZLI VE KOLAY BAŞVURU
Mükellefler beyanlarını “e-beyanname” sisteminden yapabilecek. 7 gün 24 saat açık olan sistem sayesinde şubeye gitmeye gerek duymadan işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. İşlemlerinizi www.ibb.istanbul adresinden e-Belediye Uygulamaları kategorisinde yer alan e-beyanname bölümüne tıklayarak kullanıcı adı ve şifreniz ile, kayıtlı değilseniz yeni kayıt oluşturarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 2019 Yılı İlan Reklam Vergi ve Ücret Tarifesi, e-Beyanname Kılavuzu, Ana Arter Listeleri ile diğer ayrıntılı bilgilere www.ibb.istanbul/gelirler adresinden ulaşabilirsiniz.

ANLAŞMALI BANKALAR İLE ÖDEME KOLAYLIĞI
Mükellefler beyanname işlemini tamamlandıktan sonra ödemelerini www.ibb.istanbul adresinde yer alan e-ödemeler uygulamasından ya da anlaşmalı bankalar üzerinden yapabilir. Beyan başvuruları bir gün sonra sisteme işlendiği için mükellefler ödemelerini bir gün sonra gerçekleştirebilirler. Ödemeler; Vakıfbank, Denizbank ve İNG Bank’a ait tüm şubelerden veya internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. TEB ise sadece internet bankacılığından ödemeleri kabul ediyor. Beyan başvurunuzu ve ödemelerinizi, internet sitesinin haricinde İBB Bakırköy Ek Hizmet Binası’nda yer alan Gelirler Müdürlüğü şubesine şahsen müracaat ederek yapabilirsiniz.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com