İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnegöl Belediyesi, farkındalık ortaya koyan projeleri ile Türkiye’ye örnek oluyor

Temiz şehir, marka kent İnegöl olabilmesi ve nihayetinde temiz şehir unvanını alabilmek için çalışmalarına aralıksız devam eden İnegöl Belediyesi, farkındalık ortaya koyan projeleri ile Türkiye’ye örnek oluyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi(CİMER)’e görüş ve önerisini belirten bir vatandaş, İnegöl Belediyesinin Temizlik konusunda ortaya koyduğu çalışmalarının tüm Türkiye’ye yaygınlaştırılması gerektiğine vurgu yaptı.

BURSA – İnegöl

Bir şehir kirletmeyerek temiz kalabilir düsturuyla çıkılan yolda temiz bir şehir İnegöl hayalini gerçekleştirmek için yapılan farkındalık çalışmaları meyvelerini vermeye başlarken, ortaya konan projeler çevre duyarlı vatandaşların dikkatini çekmeye başladı.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ(CİMER)’E YANSIDI
Ezber bozan çalışmalara imza atan İnegöl Belediyesine destek mesajları Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi(CİMER)’e yansıdı. Bursa Nilüfer’den Endüstri Yüksek Mühendisi Serkan Özgiray, CİMER’e yazdığı görüş ve önerisi ile İnegöl Belediyesini Temizlik konusunda tüm Türkiye’ye örnek gösterilmesini istedi. Özgiray, ayrıca hükümetin bu konuda İnegöl Belediyesini takdir etmesine de vurgu yaptı.

İŞTE O YAZI
“İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu Bey’in terörle mücadeledeki başarısını tarih kitapları yazacaktır. Trafik kurallarının uygulanması ve taksilerin denetlenmesine yönelik faaliyetlerini bir vatandaş olarak canı gönülden destekliyorum. Bir diğer ulusal sorun da park ve bahçelerin, çevrenin, plajların hoyratça kirletilmesi. Avrupa’da neredeyse artık sorun olmaktan çıkmış olmasına rağmen Türkiye yıl 2018 hala atılan çöpleri konuşuyor. Bursa’da İNEGÖL BELEDİYESİ ezber bozan faaliyetlerle halkımızı eğitmeye çalışıyor. Süleyman Bey’in bu konuya sahip çıkması ve acı gerçekle yüzleşilmesini ve İnegöl Belediyesinin bu faaliyetlerinin takdir edilerek ve içerik olarak daha da zenginleştirerek TÜM TÜRKİYE’YE YAYGINLAŞTIRILMASI en büyük dileğimdir.”

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.