İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İZAYDAŞ, REW İstanbul’da

İZAYDAŞ, İstanbul’da düzenlenen uluslar arası çevre buluşmasına katıldı.

Türkiye’de atık yönetiminin lider kuruluşu İZAYDAŞ, uluslararası çevre buluşması REW İstanbul’da yerini aldı. En yeni teknolojilere ve çevre gündemine yön veren organizasyona ev sahipliği yapan REW İstanbul’daki İZAYDAŞ standına atık üreticileri yoğun ilgi gösterdi.

STANDIMIZA YOĞUN İLGİ
İZAYDAŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 11.’si düzenlenen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı REW İstanbul’da profesyonellerle buluştu. “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” alanlarında 2015’in en yeni ürün, teknoloji ve uygulamalarına ev sahipliği yapan organizasyon üç gün sürerken İZAYDAŞ standı ve uzman ekibi yoğun ilgi gördü.

SARAÇ, REW İSTANBUL’U İNCELEDİ
İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, öncelikle İZAYDAŞ standında ekibi ile bir araya gelerek fuar çalışmaları hakkında bilgi aldı. Alanında uzman firma ve sektör temsilcileri ile de buluşup sohbet eden Saraç, REW İstanbul’un çevre ilgili yapılan çalışmalara sunduğu katkının önemli olduğunu belirtti. İZAYDAŞ olarak çevre ile ilgili yeni teknolojileri yakından takip ettiklerini kaydeden Saraç, “Bu şekilde şirketimizi ayakta tutuyor, her geçen gün büyümeye devam ediyoruz” diye konuştu.

YÜZLERCE FİRMA BİNLERCE ZİYARETÇİ
Yüzlerce firma geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojileri ile ilgili son yeniliklerini İstanbul’da sergiledi. Fuara, 21 ülkeden 286 firma katıldı.
Yerel yönetimlerin de yoğun ilgi gösterdiği fuarda, örnek çevre projeleri de tanıtıldı.