Kamelyalar Kartepelilerin Hizmetinde

Kartepe Belediyesi toplumun yoğun olduğu ortak alanlarda kullanılmak üzere imal ettiği kamelyaları Kartepelilerin hizmetine sunmaya devam ediyor. Belediyenin kendi ekip ve ekipmanı ile hazırladığı kamelyalardan biri Avluburun İlköğretim Okulu bahçesine diğeri de Suadiye Otobüsçüler Kooperatifi önüne monte edildi.

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelinde farklı bölgelerde insanların dış mekanlarda dinlenebilmeleri ve sosyalleşerek keyifli vakit geçirmeleri adına gelen kamelya taleplerini bünyesindeki marangozhanesinde kendi ekip ve ekipmanları ile imal ederek herkesin rahatça kullana bileceği alanlar kurmaya devam ediyor.

Kamelya taleplerini tek tek karşılayan Kartepe Belediyesi ekipleri kısa sürede tamamladığı 2 x 3 metre ebatındaki ahşap kamelyayı Avluburun Mahallesi’ndeki ilkokul bahçesine monte etti. Ekipler imal ettiği 2.5 x 3.75 metre ebatındaki diğer bir kamelyayı da Suadiye Mahallesi’ndeki Suadiye Otobüsçüler Kooperatifi önüne monte etti.

Kartepelilerin taleplerini her zaman göz önünde tutan ve istekleri en kısa sürede karşılaması ile tanınan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in bu duyarlılığından duydukları memnuniyeti ifade eden Avluburun Mahallesi sakinleri ile Suadiyeli Otobüsçüler, başkana ve ekibine sunduğu hizmetler için teşekkür ettiler.

Kartepelilerin sosyalleşmesine katkı vermek, onları bir araya getirerek kaynaşmayı artırmak için belediye kendi ekip ve ekipmanları ile yaptığı şık kamelyaların ilçe halkı ile buluşturulmasına belirlenen iş programı çerçevesinde yaz boyu devam edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.