3.6 C
İstanbul

Karaosmanoğlu, ‘’Hizmetlerimizin merkezinde halkımız var’’

- REKLAM -
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve beraberindeki heyet, Gebze Kirazpınar’da yer alan Emlak Konut 1. Etap Site yönetimine konuk oldu. Site Yönetim Başkanı İbrahim Candemir ve çalışma arkadaşları tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu’na yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktarımı da yapıldı.

KOCAELİ – Gebze
Ziyarette sitenin mevcut durumunun ve aldığı hizmetlerin son durumunu öğrenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Ülkemizdeki artan düzenli kentleşme ve buna bağlı olarak yerel hizmetlerin insan odaklı yapılması, her geçen gün şehirlerin daha yaşanabilir olması için çalışan yerel yönetimlerin de sorumlulukların artmasına neden oluyor. Kocaeli genelinde ürettiğimiz projelerin tam merkezinde halkımız yer alıyor. Bugün bundan dolayı sizleri ziyaret ediyor, buradaki vatandaşlarımızın taleplerini de yerinde öğreniyoruz” açıklamasını yaptı.

SİTELERİN İÇLERİ VE ÇEVRELERİ DAHA YEŞİL OLMALI

Gebze Emlak Konut 1. Etap Site Yönetim binasındaki sunumun ardından vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, özellikle kadınlardan gelen istekleri dinledi. Yapılacak çalışmalar hakkında site sakinlerine bilgi veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, talep edilenlerin en kısa sürede gerçekleşeceğini de ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu, “Sitelerin içleri ve çevresi daha yeşil olması için ağaçlandırılmalıdır. Site yönetimleri bu konuya önemle bakmalı ve gereken girişimleri de yapmalılardır” açıklamasını yaptı. Sitedeki incelemenin ardından, Başkan Karaosmanoğlu, eksiklerin giderilmesi ve ağaçlandırma çalışmalarının yapılması için, Site Yönetimi Başkanı İbrahim Candemir Kendirci’ye destek vereceklerini de belirtti.

- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler