İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karasu Sahilinde Çalışmalar Sürüyor

Sakarya’nın Karasu ilçesindeki Sahil Parkı Reaksiyon Projesinde çalışmaların devam ettiğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu; “Yaklaşık 25 bin metrekare alan üzerinde başlattığımız çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. İnşallah Karasu Sahil Parkı ve rekreasyon alanı kısa süre içerisinde hemşerilerimizin kullanımına açılacak.”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Sahil Parkı ve Reaksiyon çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Başkan Toçoğlu, “Geçtiğimiz günlerde temel atma törenini gerçekleştirdiğimiz Karasu Sahil Parkı ve Rekreasyon çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimiz yoğun bir gayretle çalışıyor. Yaklaşık 25 bin metrekare alan üzerinde başlattığımız çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Çalışmalar Tüm Hızıyla Sürüyor
Başkan Toçoğlu, “Bölgenin aydınlatma altyapısı tamamlandı. Ekiplerimiz bölge zemininde gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor. Yaklaşık 5 Milyon TL’lik yatırımla oluşturacağımız rekreasyon alanında kafeterya, yürüyüş yolları, plaj futbol ve voleybol sahaları, dinlenme ve oyun alanları, seyir terası ile duş alma yerleri bulunacak. Hayata geçireceğimiz çalışmayla hem ilçemiz modern bir plaja kavuşacak hem de mavi bayrak hedefinde önemli bir adım atmış olacağız” dedi.