Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Karışan bebekler ile ilgili açıklama yapıldı

Karışan bebekler ile ilgili açıklama yapıldı

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kampüs doğum kliniğinde meydana gelen bebeklerin yanlış ailelere verilmesi olayı ile ilgili Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı. SAKARYA Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kampüs doğum kliniğinde T.G. isimli anneden doğma erkek bebek ile Özbek asıllı anneden aynı […]

Booking.com

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kampüs doğum kliniğinde meydana gelen bebeklerin yanlış ailelere verilmesi olayı ile ilgili Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açıklama yapıldı.

SAKARYA

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ‘Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doğumevi Kampüs doğum kliniğinde T.G. isimli anneden doğma erkek bebek ile Özbek asıllı anneden aynı tarihte dünyaya gelen erkek bebek yenidoğan biriminde küvez takibine alınmıştır. İki bebeğin de ailelerine teslimi esnasında bebekler yanlış ailelere verilmiştir. Olayın anlaşılması üzerine bebekler kendi ailelerine teslim edilmiştir. Konuyla ilgili Valilik talimatıyla soruşturma başlatılmış olup, incelemeler devam etmektedir’ denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?