Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Kartepe Belediyesi Vatandaşın Yüzünü Güldürdü

Kartepe Belediyesi Vatandaşın Yüzünü Güldürdü

Kartepe Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyor. Kartepe Belediyesi Derbent Mahallesi Basra Sokak üzerinde eski bir yapıda oturan Bekir Bilgin’e sahip çıktı ve onu yeni bir sıcak yuvaya kavuşturdu. Kartepe ilçesinde Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, devletin şefkat elini ihtiyaç sahibi hemşehrileriyle buluşturuyor. Sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getiren Kartepe […]

Booking.com

Kartepe Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmaya devam ediyor. Kartepe Belediyesi Derbent Mahallesi Basra Sokak üzerinde eski bir yapıda oturan Bekir Bilgin’e sahip çıktı ve onu yeni bir sıcak yuvaya kavuşturdu. Kartepe ilçesinde Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, devletin şefkat elini ihtiyaç sahibi hemşehrileriyle buluşturuyor. Sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getiren Kartepe Belediyesi yaşlı, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığı yardımlarla yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Kartepe Belediyesi, Derbent Mahallesi’nde yaşayan uzun yıllar çalışamadığı için emeklilik hakkı da elde edememiş, kimsesiz ve mağdur olan Bekir Bilgin’e sahip çıktı. Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yardım ile harabeye dönmüş yapının yerine 70 metrekarelik tek katlı prefabrike yapıyı Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler hazırladı. Kartepe Belediyesi yetkilileri tarafından “Hayırlı olsun dilekleri” eşliğinde Bilgin’e yeni evinin anahtarları teslim edildi.

“Mağduriyetimizi gideren başkanımızdan Allah Razı Olsun”
Yapılan yardım sayesinde artık sıcak bir yuvası olan Bekir Bilgin, “Hayal bile edemediğim bir gelişme yaşadım. Eski 70 yılık bina yerine anahtar teslim bir eve kavuştum. Dün gece ilk defa yeni yuvamda uyudum. Ne diyeceğimi şaşırdım. Allah Razı Olsun. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, benim mağduriyetimi giderdi. Bundan sonra başkanımıza ve bana bu imkanı sunan yetkililere dua edeceğim. Yıllar öncesi yaptığım cahillik nedeniyle emekli bile olamadım. Bana sahip çıkan ve sıcak bir yuvaya kavuşturan devletimize ve milletimize Allah zeval vermesin” dedi.

Karagöz; “Yardımlarımız geniş yelpazede devam ediyor”
Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Atilla Karagöz, “İlçede ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşlara sıcak yemek yardımı, erzak yardımı, evde bakım hizmeti gibi geniş bir yelpazede yardımlar yanında hemşehrilerimizin sıcak yuvaya kavuşturulmasında Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in talimatlarıyla çalışmalarda bulunuyoruz. Kartepelilere hizmet anlamında pek çok projeyi hayata geçiren Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in sosyal belediyecilik hizmetlerinin kesintisiz uygulanması için müdürlük olarak yardımların adil ve hakkaniyet ölçüsünde gerçekleşmesi için ekiplerimizle başvuruları titizlikle inceliyoruz ve muhtarlarımızla da koordineli çalışarak ihtiyaçları karşılamaya devam ediyoruz” dedi

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?