Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7117
  %0,61
 • EURO
  6,3156
  %0,83
 • ALTIN
  275,30
  %0,94
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Kartepe’nin okul duvarları yeşilleniyor

Kartepe’nin okul duvarları yeşilleniyor

Kartepe Belediyesi eğitim kurumlarındaki çocukların güvenliğini ön planda tutacak çalışmalar imza atmaya devam ediyor. Ekipler Suadiye’de yola cepheli Suadiye İlkokulu bahçe duvarlarını estetik şekilde güvenli hale getirmek için yeşil çim çit çalışması yaptı. Kartepe ilçesinde belediye ekipleri koordineli çalışmalarla ilçede şık ve güvenli alanları vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda önceliği çocuklara veren belediye ekipleri […]

Booking.com

Kartepe Belediyesi eğitim kurumlarındaki çocukların güvenliğini ön planda tutacak çalışmalar imza atmaya devam ediyor. Ekipler Suadiye’de yola cepheli Suadiye İlkokulu bahçe duvarlarını estetik şekilde güvenli hale getirmek için yeşil çim çit çalışması yaptı.

Kartepe ilçesinde belediye ekipleri koordineli çalışmalarla ilçede şık ve güvenli alanları vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda önceliği çocuklara veren belediye ekipleri öğrencilerin güvenliğini sağlamak adına da okul bahçelerinin çevre duvarlarını günümüz koşullarına uygun hale getiriyor.

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Suadiye İlkokulu’nun yola cepheli beton duvarlarını günümüz koşullarına uygun hale getirmek için çalışma başlattı. Ekipler, eski ve tehlike arz eden beton duvarları sökerek yerine modern ve şık görünümlü kafes panel çit uygulaması yaptı.

Yenilenen okul duvarlarını estetik görüntüye kavuşturmak adına Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde yeşil çim çit çalışması başlattı. Ekipler 80 metre uzunluğunda 1.5 metre yüksekliğindeki kafes panel çitleri 120 metrekarelik yeşil çim çit ile Kartepenin yeşiline uygun bir görüntüyle buluşturacak çalışmayı kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?