Kazanan Pamukova Olacak

Pamukova’da tamamlanan asfalt çalışmalarını değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Tamamlanan altyapı, sıradaki içmesuyu çalışmaları ve aşama aşama sürdüreceğimiz asfalt işlemleriyle kazanan Pamukova olacak. İlçe merkezinde de asfalt çalışmalarımız içmesuyunun ardından başlatılacak. Pamukova’ya hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Pamukova’da başlatılan asfalt çalışmaları tamamlandı. Mekece, Şeyhvarmaz, Hayrettin, Pınarlı, Gökgöz, Bayırakçaşehir ve Teşvikiye Mahallelerinde hayata geçirilen çalışmaları değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Şehrin güneyinde toplam uzunluğu 8 kilometre olan asfalt çalışması gerçekleştirdik. Pamukova’ya hayırlı olsun. Çalışmalarımız Geyve’de devam edecek” diye konuştu.

İçmesuyu Çalışmaları Başlayacak
Pamukova’da başlatılan çalışmalar kapsamında yaklaşık 10 bin asfalt kullandıklarını da belirten Oktar, şunları söyledi; “Kısa süre önce Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’da ilçeye yaptıkları ziyarette altyapı çalışmalarının tamamlandığını duyurmuşlardı. İçmesuyu konusunda da Pamukova 82 kilometrelik yeni bir hatta kavuşacak. Tamamlanan altyapı, sıradaki içmesuyu çalışmaları ve aşama aşama sürdüreceğimiz asfalt işlemleriyle kazanan Pamukova olacak.”

Pamukova Değer Kazanıyor
“Pamukova’nın tüm grup yolları için asfalt atağı başlatacağız. Meclis kararıyla birlikte onaylanan 50 Milyonluk kaynak ile şehrin dört bir yanında kapsamlı asfalt çalışmalarımız olacak. Altyapı ve içmesuyu çalışmalarının sonlandığı bölgeler asfaltla buluşmasının ardından değer kazanacak. Büyükşehir ve Pamukova Belediyeleri işbirliği ile ilçemizin standartlarını yükseltmeye devam edeceğiz.”

Toçoğlu’na Hizmet Teşekkürü
Pamukovalıların taleplerini Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirmeye devam edeceklerini aktaran Pamukova Belediyesi Başkanı Cevat Keser ise, “Tamamlanan kanalizasyon hattıyla birlikte Pamukova’mız sağlam altyapıya kavuştu. İçmesuyu konusunda da kısa süre içerisinde gerekli adımlar atılacak. Büyükşehir Belediyemizle işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Civar mahalleleri ilgilendiren asfalt çalışmaları da sonlandı. Pamukovalı kardeşlerimizin şüphesi olmasın; ilçemiz daha da güzel günlere ilerliyor. Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçemize kazandırdıkları hizmetler için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.