• DOLAR
  5,9239
  %0,12
 • EURO
  6,5389
  %0,13
 • ALTIN
  282,58
  %0,30
 • BIST
  95.258
  %1,36
KidZania, Türkiye’de 5’inci yaşını kutlama etkinliklerine ’Büyüklere KidZania’ ile başlıyor

KidZania, Türkiye’de 5’inci yaşını kutlama etkinliklerine ’Büyüklere KidZania’ ile başlıyor

YETİŞKİNLERİN KİDZANİA’YI ÇOCUKLARDAN BİR AKŞAMLIĞINA ÖDÜNÇ ALDIĞI BÜYÜKLERE KİDZANİA’DA, ÇEŞİTLİ İKRAMLARIN YANI SIRA; KONSER, DANS ŞOVLARI, ÇEKİLİŞ VE EĞLENCELİ SÜRPRİZLERİN YANI SIRA, KİDZANİA AKTİVİTELERİ DE DENEYİMLENEBİLECEK.

Booking.com

Çocukların eğlenerek öğrendiği, meslekleri deneyimlediği KidZania, Türkiye’de 5’inci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Kutlamalar, 10 Nisan Çarşamba akşamı yetişkinleri KidZania deneyimiyle buluşturarak ’Büyüklere KidZania’ akşamıyla başlayacak.

Çocukların 65 aktivite alanında 100’den fazla mesleği deneyimlediği Çocuklar Ülkesi KidZania İstanbul, 5’inci yaşında ’daha iyi bir dünyaya hazırlanmayı’ sürdürüyor. Açıldığı günden bu yana 100 binden fazla imkanı olmayan çocuğu misafir eden KidZania İstanbul, yeni yaşında daha fazla çocuğun yüzünü güldürmek için kolları sıvadı. “Daha iyi bir dünya için benim kocaman bir kalbim var” diyen herkesle el ele verecek olan KidZania, 10 Nisan Çarşamba akşamı ’Büyüklere KidZania’ etkinliğinde kampanyanın tanıtımını da gerçekleştirecek.

Yapılan bilgilendirmede; yetişkinlerin KidZania’yı çocuklardan bir akşamlığına ödünç aldığı Büyüklere KidZania’da, çeşitli ikramların yanı sıra; konser, dans şovları, çekiliş ve eğlenceli sürprizlerin yanı sıra, KidZania aktiviteleri de deneyimlenebilecek. Üstelik, yetişkinlerin çocuklar gibi eğlenebileceği geceye katılan herkes için imkanı olmayan bir çocuk KidZania’da misafir edilecek. 10 Nisan akşamında gerçekleşecek

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com