26.5 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Kocaeli Büyükşehir ile English Life protokol imzaladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile English Life Yabancı Dil Okulu arasında Büyükşehir personelinin eğitimlerden indirimli yararlanabilmesi için protokol imzalandı. Protokole Genel Sekreter Yardımcısı Feyzullah Okumuş ile English Life Yabancı Dil Okulu Başdanışmanı Behiye Korkmaz imza attı.

DİL ÖĞRENMEDE MERAK ÇOK ÖNEMLİ

İmza töreninden önce söz alan Genel Sekreter Yardımcısı Okumuş, yabancı dilin önemine değinerek, dil öğrenebilmek için en önemli şartlardan birinin dinlemek ve merak etmek olduğunu dile getirdi. İngilizce’nin artık yabancı dil olmaktan çıktığının belirten Okumuş, ‘’Bu imza töreni ile Büyükşehir personelimizin de English Life Yabancı Dil Okulu’nun vermiş olduğu eğitimlerden indirimli olarak faydalanmasını amaçlamaktayız” dedi.

CALLANMETHOD YÖNTEMİ

Protokol imzalanmasından önce gerçekleştirilen seminerde English Life Yabancı Dil Okulu Başdanışmanı Behiye Korkmaz, kurslarının klasik İngilizce eğitim yöntemlerinden 4 kat daha hızlı İngilizce gramer bilgisi ve İngilizce konuşma becerisi kazandıran “CallanMethod” yöntemi ile eğitim verdiklerini belirterek, eğitimcilerin tamamının yabancı olması nedeniyle kursiyerlerin daha çabuk ve kolay İngilizce öğreneceğini söyledi. Ayrıca seminere gelen yabancı eğitimci Emma Ross, Büyükşehir personeline CallanMethod ile demo bir eğitim yaptı.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Biathle Triathle Şampiyonası Kocaeli’de başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) tarafından Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe Halk Plajı’nda gerçekleştirien Biathle...