Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Kocaeli KHB’den açıklama

Kocaeli KHB’den açıklama

Kocaeli’ndeki yerel gazetelerinde; “taşeron firma çalışanı 5 Nisan’da ödenmesi gereken maaşların henüz yatmadığına dair çıkan haberlerle ilgili Kocaeli Kamu Hastaneleri Birlliği Genel Sekreterliği açıklama yaptı. Kocaeli Kamu Hastaneleri Birlliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada ‘Hastanelerimiz her ayın 15’inde düzenli olarak hizmet alım personelinin maaşlarını yüklenicilere ödemektedir. Söz konusu yüklenici firmanın (Gebze Fatih ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesi […]

Booking.com

Kocaeli’ndeki yerel gazetelerinde; “taşeron firma çalışanı 5 Nisan’da ödenmesi gereken maaşların henüz yatmadığına dair çıkan haberlerle ilgili Kocaeli Kamu Hastaneleri Birlliği Genel Sekreterliği açıklama yaptı.

Kocaeli Kamu Hastaneleri Birlliği Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada ‘Hastanelerimiz her ayın 15’inde düzenli olarak hizmet alım personelinin maaşlarını yüklenicilere ödemektedir. Söz konusu yüklenici firmanın (Gebze Fatih ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesi veri elemanlarının) 16 Nisan 2016 günü maaşları banka hesaplarına yatırması  gerekirken yükümlülüğünü yerine getirmediği tarafımızdan tespit edilmiş, firmaya yazılı resmi ihtar verilmiş,  20.04.2016 tarihi saat 12:00’ye kadar maaşların yatırılması istenmiştir. Bu tarih ve saate kadar personelin maaşları firma tarafından ödenmez ise genel sekreterliğimiz tarafından işçilerin  şahsi hesaplarına yatırılacaktır. Söz konusu aksaklık hastane yönetimlerine değil tamamen firmaya bağlı olup, haklarında gerekli yasal işlem ve cezai müeyyide uygulanmıştır.

Tüm personelimizin maaş ve diğer hak edişleri genel sekreterliğimiz tarafından hassasiyetle takip edilmekle beraber, maalesef zaman zaman ortaya çıkabilen bu tür sorunlar tarafımızdan mutlaka çözülmektedir. Çalışan memnuniyetine önem veren kurumumuz işçilerin maaş ve hak edişlerini garanti etmekte olup, personelimizin endişe duymalarına gerek yoktur.  Kamuoyunu bilgilendirir, tüm çalışanlarımıza ve Kocaeli halkına mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileriz’ denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com