İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Kocaeli’yi Ortak akılla yönetiyoruz’

Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener’i ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yürütülen sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Samimi geçen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemizdeki sendikacılık hem işçiyi hem de üretimi koruma anlamında önemli bir değişime uğruyor. Üretmek, kazanmak ve kazandırmak vatanımızın büyümesine destek olmak, sendikal faaliyetlerin de gerçek amacına uygun davranması anlamına geliyor. Ülkemizi seven herkesin görevini en iyi şekilde yapmasının gereğine inanıyorum. Yerel yönetimler olarak bu anlayışla çalışırken, şehrimizin kalkınması için de her türlü pozitif fikre açık olduğumuzu da belirtmek isterim. Ortak akılla şehrimizi yönetiyoruz, yönetmeye devam edeceğiz. Sizleri tekrar seçildiğiniz ve göreve devam edeceğiniz için tebrik ederim. Göreviniz hayırlı olsun” dedi.

“BİRLİĞİMİZ BÜTÜNLÜĞÜMÜZ ÇOK ÖNEMLİ”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi’ni ziyaretinde, ”Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için hepimiz mücadele edeceğiz. Ülkemizin başarısız olmasını isteyen düşmanlarının olduğunu hepimiz biliyoruz. Büyük Türkiye’nin oluşmasını istemeyenlerle mücadele edeceğiz. Gölcük’te olduğu gibi Kocaeli’nin her noktasında hizmetlerimiz devam ediyor. Bu dönemde farklı projelerimizle Gölcük’ün ihtiyaç duyduğu çalışmaları hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Mehmet Şener de, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de hazır bulundu.