İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Köken ‘Vatandaşlarımızın Yanındayız’

96 mahallesi bulunan Kandıra’yı karış karış dolaşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerini Kemerler mahallesiyle sürdürdü. Halkımızın daima yanında olup onların dert ve sıkıntılarını çözmek için gecemizi gündüz edeceğiz diyen Başkan Köken,  hemşehrilerimizin refah ve huzuru için yoğun mesai harcadıklarını vurguladı.

KOCAELİ – Kandıra / Kandıra Belediyesi
Sosyal belediyecilik anlayışını kaliteli hizmetle buluşturan Başkan Ünal Köken,  Kemerler mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle halkının istek ve taleplerini dinleyen Başkan Köken, ihtiyaçları tespit ettikten sonra gerekli çalışmaların başlamasını sağladı.

“Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve sıkıntılarını  yerinde görmek ve anında müdahale etmek için mahalle ziyaretlerimizi sıklaştırdık diyen Başkan Köken, vatandaşlar tarafından dile getirilen yol bakım çalışmalarına bahar aylarında başlanacağını söyledi. Kandıra’daki tüm mahallelere hizmet götürmek isteyen Başkan Köken, imkanlar ölçüsünde süren çalışmaların hızla devam edeceğini vurguladı.

Hemşehrileriyle yaptığı ziyaret boyunca onların dertlerini dinleyen Başkan Köken, bizler gencimizin de büyüklerimizin de yanındayız.  Gece gündüz ayrımı yapmadan günün her saatinde bana ulaşıp sıkıntılarınızı anlatabilirsiniz dedi. İnsan hayatında her an her şey yaşanabiliyor. Karşılaştığınız sıkıntılarda sizlere yardımcı olmak için daima görevimizin başında,  vatandaşımızın yanında olduklarını belirtti.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaptığı ziyaretlerde sık sık vurguladığı konulardan biri olan toprak satışlarını yeniden gündeme getirdi. Büyüklerimizin bizlere bıraktığı bizlerden de gençlerimize ve çocuklarımıza kalacak olan toprak ve arazilerimiz kültürel değerlerimizin korunması açısından da büyük öneme sahip dedi. Ülkemizin kalkınması ve büyümesinde büyük yeri olan tarımsal faaliyetlerin sürdürülmesi için topraklarımıza sahip çıkalım diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  ülkemiz ve ilçemizin gelişmesine katkı sağlamak için birlik ve beraberliğin getirdiği güçle hareket edelim dedi.