Körfez Şantiye Alanına Dönüyor

Kocaeli Körfez Belediyesi, sürdürülen asfalt çalışmaları, çevre düzenlemeleri çalışmalarıyla Körfez’i şantiyeye andıran bir görünüme dönüştürdü. Asfalt çalışmalarına devam eden Körfez Belediyesi kentin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor.

Kısa bir süre içerisinde Körfez’de çivi çakılmadık mahalle, cadde, sokak bırakmayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeniyalı Mahallesi Hızır Reis Caddesinde asfalt çalışması başlattı. Kış aylarının çetin geçmesi sonucu aşınan yollar belediye ekipleri tarafından ummalı çalışmalarla onarılıyor. Körfez’in yoğun trafik noktalarından biri olan Hızır Reis Caddesi yan yol çalışmasını tamamlayan belediye ekipleri bir bağlantı yolunun daha yapımı ve bakımını tamamlayarak bağlantı yolunu vatandaşın hizmetine açtı.

Körfez’in her geçen gün kalitesini arttırarak çalışmalara devam Körfez Belediyesi, kentin her noktasında modern çalışmalar gerçekleştiriyor. Asfalt serim noktasında en başarılı ilçelerden biri olan Körfez Belediyesi, 30 bin ton asfaltı Körfez’in yollarına serdi.

Vatandaşın hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla Körfez Belediyesi, Asfalt çalışmalarında kullandığı malzemeleri ise tamamen kendisi üretiyor.

Körfez’de asfalt serim ve bakım çalışmalarının ara vermeden devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı İsmail Baran, Tüm yollarımızı güzelleştirmeye, değiştirmeye devam ediyoruz. Bu yıl standartları yüksek asfalt çalışması yapıyoruz. Alt yapısı biten bütün yollarımızda uzun yıllar kullanılacak olan kaliteli ve konforlu asfalt çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yol çalışmaları bizim için çok önemli. Bu yüzden bütün ara sokaklar ve ana caddelerde titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.