İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Körfez’de Temizlik Mesaisi Bitmiyor

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde sokaklar süpürülmekle kalmıyor, deterjanlı su ile yıkanıyor.

Pazaryerleri ve çöp çıkarma noktalarının da son teknoloji araçlarla yıkandığı Körfez’de, çalışmalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Mimarsinan Mahallesi ve Fatih Mahallesinde gerçekleşen çalışmalarda sokaklar ve caddeler titizlikle yıkandı. Cadde ve sokakları her gün süpürerek 24 saat boyunca sürekli temiz tutan ekipler, çirkin görüntülerin yok edilmesi için yoğun bir mesai sarf ediyor.

Körfez Pırıl Pırıl
Görüntü kirliliğine neden olan her şeyi ortadan kaldıran belediye ekipleri, kent estetiğine uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Halkın istek ve taleplerine göre yapılan çalışmalarda Körfezliler memnuniyetlerini belediye ekiplerine ve basın mensuplarına ifade ettiler.

Mahalle ve Cadde aralarında yapılan yıkama çalışmalarından bir hayli memnun kalan vatandaşlar, “Belediyemiz kaldırımları yapıyoruz, yolları asfaltlıyoruz diye işi bırakmıyorlar. Hizmetler her konuda vatandaşın yanında olacak şekilde gelişiyor, devam ediyor. Mahalleler ve sokak aralarında belediye temizlik işleri ekipleri ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Başkanımız İsmail Baran ve ekibine teşekkür ediyoruz“ şeklinde konuştular.