İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

M.T.T.B.’ye Taze Kan

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Teşkilatı Başkanı Özcan Ayma tarafından, Hanım Komisyonu Başkanlığı görevine Feyza Fazilet Birlik getirildi.

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Teşkilatı Başkanı Özcan Ayma tarafından yapılan açıklamaya göre bir süredir boşta olan Hanım Komisyonu Başkanlığı görevine Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. Sınıf Öğrencisi Feyza Fazilet Birlik getirildi.

Yaptığı açıklamada Hanım Komisyonunun bu yıl güzel çalışmalar içerisinde olduğunu belirten Başkan Ayma, “Hanım komisyonumuz bu yıl tamamıyla sıfırdan kuruldu. Yıl içerisinde güzel işlere imza attılar. Teşkilatımızda bulunan hanım kardeşlerimizin tecrübe kazanması adına başkanlık makamını bir süre boş bıraktık. Bu süre zarfında başkanlık için düşündüğümüz adayların hepsi gayretliydi. Bizim için zor bir seçim oldu ancak kimseyi üzmeden en doğru kararı verdiğimizi düşünüyorum. Feyza Fazilet kardeşimizin görevini en iyi şekilde yapacağına ve önümüzdeki eğitim yılında çok daha büyük projelere imza atacağına inancım tam. Kendisine bu yolda başarılar dilerim. Allah utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

Hafta başı itibarıyla görevine başlayan Hanım Komisyonu Başkanı Feyza Fazilet Birlik ise, “Bu görev benim için çok değerli. Başta Başkanımız Sayın Özcan Ayma olmak üzere bana inanan, güvenen bütün M.T.T.B. ailesine teşekkürü borç biliyorum. İnşallah önümüzdeki yıl yapılan faaliyetler ile adımızdan sıkça söz ettireceğiz. Bizler hak davanın yolcularıyız. Üstad Necip Fazıl’ın “Kim var diye sorulduğunda sağına soluna bakmadan fert fert ‘ben varım!’ diye cevap veren bir gençlik” olarak nitelendirdiği bizler, bu ideale uygun olarak hareket etmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz.” dedi.