Mudurnu yolunda çalışmalar başlıyor

   

Bolu – Mudurnu yolunun Sümer Mahallesi içerisinde yer alan kısmında yapılacak yol çalışmaları başlıyor. 23 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 1 ay sürmesi planlanan çalışmalar neticesinde yol kapalı kalacak ve alternatif yol olarak Kuzeyindeki Yüksel Ceylan Bulvarı kullanılacak.

Karayolları tarafından yapılan ve kış şartları sebebiyle ara verilen yolun Sümer Mahallesi içerisinden geçen bölümündeki çalışmalar 23 Mart 2015 Pazartesi günü başlayacak. 1 ay sürmesi planlanan çalışmalar sırasında trafik Kuzeydeki bir üst cadde olan Yüksel Ceylan Bulvarı’ndan akacak.

Bolu Belediyesinden yapılan açıklamada ‘Özellikle üniversite servislerinin yoğun şekilde kullandığı yolda öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni güzergahta kurulacak durakları kullanmaları ve ayrıca çalışmalar sırasında araç sahiplerinin de trafik yön ve levhalarına uymaları önemle rica olunur. Resim üzerinde mavi ile işaretlenmiş alanda çalışma yapılacak olup, kırmızı ile işaretli alandan ise 1 ay süre ile trafik akışı sağlanacaktır’ denildi.