• DOLAR
  5,7152
  %0,27
 • EURO
  6,3012
  %-0,10
 • ALTIN
  268,70
  %0,09
 • BIST
  106.588
  %-0,20
“Odağımız 100’üncü yılımıza güçlü bir ekonomi ile girmek olmalı”

“Odağımız 100’üncü yılımıza güçlü bir ekonomi ile girmek olmalı”

YASED BAŞKANI AYŞEM SARGIN, “BUGÜNDEN İTİBAREN ODAĞIMIZ, ÜLKEMİZİN 100’ÜNCÜ YILINA GÜÇLÜ BİR EKONOMİ İLE GİRMEK OLMALI. BU HEDEFE YÖNELİK OLARAK, ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE EKONOMİ, İŞ VE YATIRIM ORTAMINA İLİŞKİN REFORMLARIN HIZLA HAYATA GEÇİRİLMESİ VE ÜLKEMİZİN REKABET GÜCÜNÜN ARTIRILMASI İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMELİYİZ” DEDİ.

Booking.com

YASED Başkanı Ayşem Sargın, “Bugünden itibaren odağımız, ülkemizin 100’üncü yılına güçlü bir ekonomi ile girmek olmalı. Bu hedefe yönelik olarak, önümüzdeki dönemde ekonomi, iş ve yatırım ortamına ilişkin reformların hızla hayata geçirilmesi ve ülkemizin rekabet gücünün artırılması için hep birlikte çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi ile ilgili değerlendirmede bulundu. Sargın, “İstanbul Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyoruz. Seçime katılan tüm siyasi partileri ve adayları, demokrasinin en temel gereğinin yerine getirilmesine yaptıkları katkılardan dolayı kutluyoruz” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi’nin gerçekleşmesi ile Türkiye’de yerel seçim sürecinin son adımının da tamamlandığını belirten Sargın, “Bugünden itibaren odağımız ülkemizin 100’üncü yılına güçlü bir ekonomi ile girmek olmalı. Bu hedefe yönelik olarak, önümüzdeki dönemde, ekonomi, iş ve yatırım ortamına ilişkin reformların hızla hayata geçirilmesi ve ülkemizin rekabet gücünün artırılması için hep birlikte çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com