İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Onur Döver ‘Ayrıştırma tuzağına düşmeyeceğiz’

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur DÖVER; ‘Şırnak’ta terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması (YDG-H) üyeleri tarafından kazılan hendeklerin kapatılması sırasında teröristlerin açtığı ateş sonucu yaralı olarak kaldırıldığı hastanede şehit düşen hemşehrimiz Akyazılı Polis Memuru Furkan Çelik’in ölüm haberi bizleri derinden üzerek, yaralamıştır’ dedi.

Ülkenin birlik, beraberlik ve kardeşçe yaşamaya en çok ihtiyacı olduğu bu kritik günlerde, yapılan hain saldırılara karşı el ele hareket etmenin en doğru karar olduğunu bildiren Döver” Ülkemizde yaratılmak istenilen bu kaos ortamının kimseye bir fayda sağlamayacağının farkına ve bilincine varılması gerektiğini” ifade etti.

Bu alçak ve haince yapılan saldırıların bütünlüğümüze ve kardeşliğimize asla gölge düşüremeyeceğini de sözlerine ekleyen Döver” Terör örgütünün hiçbir zaman istediği amaca ve hedefe ulaşamayacağına da canıgönülden inandıklarını” belirtti.

SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Onur DÖVER ”Hepimizi yürekten etkileyen bu menfur saldırı sonucu şehit düşen hemşehrimize Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve tüm Sakarya’mıza taziyelerimizi sunar, yaralı polis memurumuza da acil şifalar dilerim” dedi.