Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Özak, Kosovalı heyete tecrübelerini aktardı

Özak, Kosovalı heyete tecrübelerini aktardı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kosova Vushtrri Belediye Başkanı Bajram Mulaku ve beraberindeki heyeti misafir etti. Ziyarette Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Necmi Kahraman ve Kosovalı yöneticiler de hazır bulundu. Kosova heyeti çevre koruma ile ilgili detaylı bilgi aldı. ÇEVRE KORUMA DUYARLILIKTIR Gerçekleştirilen ziyarette çevre koruması ile ilgili bilgiler almak isteyen heyete […]

Booking.com

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kosova Vushtrri Belediye Başkanı Bajram Mulaku ve beraberindeki heyeti misafir etti. Ziyarette Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Necmi Kahraman ve Kosovalı yöneticiler de hazır bulundu. Kosova heyeti çevre koruma ile ilgili detaylı bilgi aldı.

ÇEVRE KORUMA DUYARLILIKTIR
Gerçekleştirilen ziyarette çevre koruması ile ilgili bilgiler almak isteyen heyete detaylı bilgiler aktaran Başkan Vekili Özak, ‘’Kentimiz çevre konusunda büyük bir yol kat etti. Bizler çevre korumasını en büyük gereklilik olarak görüyoruz. Sizlere bu konuda yardımcı olmaktan da memnuniyet duyarız. Hepinize yaptığınız bu ziyaretten dolayı öncelikle teşekkür ediyor ve tekrardan hoş geldiniz diyorum‘’ diye konuştu.

GERİ DÖNÜŞÜM DÜNYA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Konuşmasına çevreye yönelik yapılan yatırımları anlatarak devam eden Başkan Vekili Özak, ‘’Çevre koruma konusunda Kocaeli, Türkiye’nin en önemli kentlerinden biridir. Büyükşehir Belediyesi olarak çevrenin korunmasına, atıkların geri dönüştürülmesine büyük önem veriyoruz‘’ diyerek sözlerini tamamladı.

MULAKU: EVİMİZDE GİBİYİZ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin misafiri olmaktan memnun olduğunu dile getiren Vushtrri Belediye Başkanı Bajram Mulaku, ‘’Kendimi evimde hissediyorum. Bizleri içtenlikle ağırladığınız için sizlere tekrardan teşekkür ediyorum. Bizler yıllardır beraber yaşıyoruz ve birlikteyiz. Türkiye her dönemde bizim yanımızda yer aldı. Sizler de bizlerin isteğini geri çevirmeyip çevre ile ilgili bütün birikimlerinizi bize aktarıyorsunuz. Bu konuda sizlere tekrardan teşekkür ediyorum’’ dedi. Ziyaret karşılıklı hediyeleşme ve fotoğraf çekiminden sonra sona erdi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com