• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
( Özel) Seyir halindeki motosiklette kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidonun başına geçen maganda kamerada

( Özel) Seyir halindeki motosiklette kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidonun başına geçen maganda kamerada

İSTANBUL’DA BİR TRAFİK MAGANDASININ KIZ ARKADAŞIYLA YAPTIĞI TEHLİKELİ ŞOV BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ.HEM KENDİ CANINI HEM DE KIZ ARKADAŞININ CANINI TEHLİKEYE ATAN MAGANDANIN BU ANLARI KAMERALARCA KAYDEDİLİRKEN , ŞAHIS BU ANLARI BİR DE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI.

Booking.com

İstanbul’da bir trafik magandasının kız arkadaşıyla yaptığı tehlikeli şov bu kadarına da pes dedirtti. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda seyir halindeyken sırada kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidona geçti. Hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye atan magandanın bu anları kameralarca kaydedilirken , şahıs bu anları bir de sosyal medyada paylaştı.

Kuzey Marmara Otoyolu Ataşehir Bağlantı Yolu’nda kayda geçen bir görüntü trafik magandalığında gelinen son noktayı gözler önüne serdi. Kız arkadaşının kullandığı motosiklette arka tarafta oturan maganda hızla giden motosiklette kız arkadaşının üzerinden atladı. Ardından gidonun başına geçip motosikletin kontrolünü alan maganda hem kendi canını hem de kız arkadaşının canını tehlikeye attı. O anlar ise kameralarca kaydedildi. Görüntülerde ilk önce şahsın kız arkadaşı motosikleti kullanıyor. Ardından şahıs seyir halindeyken, kız arkadaşının üzerinden atlayıp gidonun başına geçiyor ve motosikleti kullanmaya başlıyor. Maganda o anları sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com