İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

‘Pamukova’nın Altyapı Geleceğini İnşa Ediyoruz’

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde devam eden içmesuyu hattı inşa çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Pamukova’ya 9 milyon liralık yatırımızla 81 kilometrelik içmesuyu hattı ve içmesuyu depoları inşa ediyoruz. Hattın 58 kilometrelik kısmı tamamlandı. İnşallah Pamukova’nın içmesuyunda uzun yıllar sorun yaşanmayacak” dedi.

SAKARYA – Pamukova
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da inşası devam eden içmesuyu hattı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çalışmaların büyük kısmının tamamlandığını ifade eden Rüstem Keleş, “Sakarya’nın tüm ilçelerini sağlam altyapı ve temiz, kaliteli içmesuyu ile buluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pamukova’ya 9 milyon liralık yatırımızla 81 kilometrelik içmesuyu hattı ve içmesuyu depoları inşa ediyoruz. Bölgedeki çalışmalarımızın tamamlanmasıyla Pamukova’nın içmesuyunda uzun yıllar sorun yaşanmayacak. Şehrimize ve ilçemize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

9 Milyonluk Yatırım

Ekiplerin çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “81 kilometrelik içmesuyu hattı çalışmalarımız farklı noktalarda devam ediyor. Hattın 58 kilometrelik kısmı tamamlandı. 3 içmesuyu deposu ve 4 terfi merkezinin inşaatı da yakın zamanda tamamlanacak. İnşallah ilçemizde başlattığımız içmesuyu hattı inşa çalışmalarının nihayete erdirilmesiyle bölgede yaşayan hemşerilerimiz uzun yıllar içmesuyunda sorun yaşamayacak. Bölgedeki altyapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından ilçemizde gerekli yol ve çevre düzenleme çalışmaları yapılacak. Sağlam altyapısıyla ve çevre düzenlemesiyle Pamukova ilçesini yeniden inşa etmiş olacağız. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.