İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Park ve bahçelere 38 milyonluk yatırım

Kocaeli’de park, bahçe ve diğer yeşil alanların, onarımı ve yeni alanların oluşturulması için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ihaleye çıkıldı

Kocaeli’ye pek çok park, bahçe ve yeşil alan kazandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, var olan alanların bakım ve onarımını yaparken diğer yandan vatandaşların kullanımı için yeni yeşil alanlar oluşturuyor. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar ile vatandaşların aileleri ile birlikte dilenebileceği birçok yeşil alan hizmete sunuluyor. Var olan park ve bahçelerin bakımı ve yeni alanların oluşturulması için Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık maliyeti 38 milyon 488 bin TL olan ihale gerçekleştirildi.

AHŞAP YAPILAR, SPOR SAHALARI…

İhale kapsamında birçok kalemde işler gerçekleştirilecek. Bu kapsamda park, bahçe ve diğer yeşil alanlarda kazı ve söküm işleri, ahşap yapı ve kaplamalar, her türlü betonarme ve çelik yapı yapımı, betonarme ve taş istinat duvarları, her türlü boya işleri, çeşitli peyzaj alanları için zemin kaplamaları, yeşil alanların oluşturulması, ferforje ve çevre çitleri, spor sahaları, sulama sistemleri ve benzeri işler yapılacak.

İHALEYE 13 FİRMA TEKLİF VERDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binası ihale salonunda yapılan ihaleye 13 firma teklif verdi. İhalede en yüksek teklifi 34 milyon 745 bin TL ile Metefor İnşaat verirken en düşük teklifi 25 milyon 786 bin TL ile Metre Enerji verdi.

FİRMATEKLİF
METRE ENERJİ25 milyon 786 bin TL
M. OĞUZHAN AVŞARLIGİL – ARTTECH YAPI28 milyon 106 bin TL
HİSARLI MİMARLIK28 milyon 276 bin TL
LİNER TEKNİK28 milyon 400 bin TL
ERB YAPI28 milyon 598 bin TL
M. ERDAL BALANLI – ŞABAN PEKER28 milyon 726 bin TL
LEF YAPI28 milyon 926 TL
SARILAR İNŞ. – AKSOYMAN İNŞ.28 milyon 940 bin TL
GÜNKER İNŞ.30 milyon 727 bin TL
RAST MADENCİLİK İNŞ.31 milyon 221 bin TL
AK OVA İNŞ.31 milyon 269 bin TL
UĞURKAR YAPI – KARACA YOL İNŞ.31 milyon 529 bin TL
METEFOR İNŞAAT34 milyon 745 bin TL

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.