Sakarya Büyükşehir Hizmet Gezileri’nde Yeni Dönem Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Tanıtım Gezileri’nde yeni dönemin başladığını açıklayan Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, vatandaşlardan gelecek talepler doğrultusunda ziyaret takvimini belirleyeceklerini belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen hizmet tanıtım gezilerinde yeni dönem başladı. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, tüm vatandaşları Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen altyapı ve üstyapı yatırımlarını ziyaret etmeye davet etti.

Yatırımlar Yerinde İncelendi

Vatandaşlardan gelecek talepler doğrultusunda ziyaret programını belirlediklerine de değinen Toplu, “Yeni dönemin ilk hizmet tanıtım gezisini Akyazı ve Sapanca SAMEK kursiyerlerimiz ile gerçekleştirdik. Misafirlerimiz HES, Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Ofis Sanat Merkezi, Sakaryapark, Sakarya Sanat Galerisi, Geçici Hayvan Bakım Evi ve Atıksu Arıtma Tesisleri’nde incelemelerde bulundular. İnşallah önümüzdeki günlerde de vatandaşlarımızı ağırlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.