Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7407
  % 0,95
 • EURO
  6,3598
  % 1,04
 • ALTIN
  277,9037
  % 2,12
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Sakarya Üniversitesi darbe girişimini kınadı

Sakarya Üniversitesi darbe girişimini kınadı

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, darbe girişimi ile ilgili kınama mesajı yayımladı. SAKARYA – Sakarya ÜniversitesiSakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan kınama mesajında ‘Ülkemiz demokrasisine ve milli iradeye yönelik yapılan alçakça darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Demokrasimize yapılan bu alçak eylem başta Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve milletimizin kararlı duruşu ile ülkemize çok zarar vermeden atlatılmıştır. Bu alçakça […]

Booking.com
Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, darbe girişimi ile ilgili kınama mesajı yayımladı.
SAKARYA – Sakarya Üniversitesi
Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan kınama mesajında ‘Ülkemiz demokrasisine ve milli iradeye yönelik yapılan alçakça darbe girişimini şiddetle kınıyoruz.
Demokrasimize yapılan bu alçak eylem başta Cumhurbaşkanımız, hükümetimiz, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve milletimizin kararlı duruşu ile ülkemize çok zarar vermeden atlatılmıştır. Bu alçakça girişimde demokrasimizi korumak için şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
Sakarya Üniversitesi olarak demokrasi ve milli iradenin her zaman yanında olduğumuzu kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz’ denildi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?