İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehir Kazımpaşa’ya Kayıyor

Üç firmanın katılımıyla ihalesi Nisan Ayı’nda yapılan Sakarya’nın Serdivan ilçesi Kazımpaşa Mahalle Meydanı ile ilgili Serdivan Belediyesi İhale Komisyonu değerlendirmesini tamamladı. Sözleşme işlemleri bugün (7 Mayıs Perşembe) tamamlanan projenin üç ay içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Meydan Projelerinin Serdivan’ın sosyal belediyecilik anlayışında geldiği noktaya en güzel örnek olduğunu ifade eden Başkan Yusuf Alemdar, “Kazımpaşa Mahalle Meydanı projemizde son aşamaya geldik. Birlikteliğin, paylaşmanın, kısacası Kazımpaşalı hemşehrilerimizin yeni buluşma noktası artık Kazımpaşa Mahalle Meydanı olacak.” dedi.

Yusuf Alemdar şehirlerin her zaman batıya doğru büyüdüğünü dile getirerek; bu bağlamda Serdivan’ın da Sakarya’nın batıya açılan kapısı olduğunu söyledi.
Alemdar, “Kazımpaşa konumu itibari ile çok önemli bir noktada yer alıyor. Biz de yapılaşmanın ve büyümenin dünyadaki diğer örnekler gibi Sakaryamızda da batıya doğru olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Her geçen gün daha fazla insanımızın tercih ettiği Serdivanımızda, modern şehircilik uygulamalarını yakından takip ederek bu ivme doğrultusunda yeni projelerimizi hayata geçireceğiz. Kazımpaşamıza ve bölgemize artı değer katacak olan Mahalle Meydanımız tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.