İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehrimizi Birlikte Güzelleştiriyoruz

Şehrin genelinde mevsimlik çiçek ekimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, “Kent estetiğini açısından vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni toplayan desen çalışmalarımızla Kent Park, Sakarya Park ve şehir girişlerinde gözlere ve gönüllere dokunduk. İnşallah başlattığımız bu çalışmalar ile şehrimizi birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, ‘Şehrin genelinde mevsimlik çiçek ekimi çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kent Estetiğine yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Vardar, “Şehrimizi Birlikte Güzelleştiriyoruz projesi kapsamında şehrimizin genelinde mevsimlik çiçek ekimi çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. İnşallah şehrimizin estetiğine katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kentin Estetiğine Katkı
Vardar, “Yazlık mevsimlik çiçek ekimi çalışmaları kapsamında şehrimizin muhtelif bölgelerinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında 1 Milyon 200 bin çiçek ve bin ağaç dikimi yaptık. Kent estetiğini açısından vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni toplayan desen çalışmalarımızla Kent Park, Sakarya Park ve şehir girişlerinde gözlere ve gönüllere dokunduk. Ayrıca şehrimizde önemli yeri olan kavşakları renklendirerek daha modern bir görümün kazandırdık. İnşallah başlattığımız bu çalışmalar ile şehrimizi birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.