Serdivan’ın Yağmursuyu Ağı Genişliyor

SASKİ, Büyükşehir’in yeni bulvar projesi kapsamında Üniversite Caddesi ile 7. Cadde arasındaki bölgeye 3 bin metre yağmursuyu hattı inşa ediyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Serdivan ilçesinde devam eden yağmursuyu çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Rüstem Keleş, “Şehir genelinde yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemiz tarafından Üniversite Caddesi ile 7. Cadde’yi kapsayan bulvar çalışması başlatıldı. Biz de SASKİ olarak bölgenin gerekli altyapı çalışmalarını tamamlıyoruz” diye konuştu.

Bin Metre Tamam
Yeni bulvar projesi kapsamında bölge için yaklaşık 3 bin metrelik yağmursuyu hattının projelendirildiğini ve imalat çalışmalarının devam ettiğini de belirten Rüstem Keleş, “Yeni bulvar için yaklaşık 3 bin metrelik yağmursuyu hattı projelendirdik. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Hattın bin metresi tamamlandı. Serdivanımızın yağmursuyu ağını daha da güçlendirecek çalışmamızın hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.