• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
’Sevgi Sofrası’nda buluşan Maltepeliler dualarla iftarını açtı

’Sevgi Sofrası’nda buluşan Maltepeliler dualarla iftarını açtı

MALTEPE BELEDİYESİNCE AYDINEVLER MAHALLESİ’NDE KURULAN ‘SEVGİ SOFRASI’NDA BİR ARAYA GELEN BİNLERCE MALTEPELİ, TÜRKİYE EZAN VE KUR’AN OKUMA BİRİNCİSİ DURSUN ŞAHİN’İN VERDİĞİ KUR’AN TİLAVETİ VE DUALARLA İFTARINI AÇTI.

Booking.com

Maltepe Belediyesince Aydınevler Mahallesi’nde kurulan ’Sevgi Sofrası’nda bir araya gelen binlerce Maltepeli, Türkiye ezan ve Kur’an okuma birincisi Dursun Şahin’in verdiği Kur’an tilaveti ve dualarla iftarını açtı.

Maltepe Belediyesince kurulan ve Maltepe’de her yıl Ramazan ayında geleneksel hale gelen “Sevgi Sofraları” binlerce kişiyi ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Aydınevler Mahallesi’ndeki buluşmanın adresi Selçuk Bey Caddesi oldu. Caddede kurulan sevgi sofrasında bir araya gelen Maltepeliler, Türkiye ezan ve Kur’an okuma birincisi Dursun Şahin’in verdiği Kur’an tilaveti ve dualarla iftarını açtı.

Maltepe Belediyesi, Ramazan ayıyla birlikte camilerin temizliği için de harekete geçti. Kurulan bir ekiple, ilçe genelinde bulunan 82 camide genel cami temizliğinin yanı sıra, halı, cam ve duvarların silinmesi ve süpürme işlemleri yapılıyor.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com