İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toçoğlu Sapancalı Muhtarlarla Görüştü

Sapanca’da görev yapan muhtarlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sapanca’nın grup yollarını asfaltlayacağız. Her zaman ifade ediyoruz; hedefimiz bol, temiz içmesuyu ve asfaltsız yol bırakmamak. Sapanca’da da birincil ihtiyaçlara dönük başlattığımız çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca bölgesinde Camıcedit, Merkez Yeni, Hacımercan, Muradiye, Şükriye, İkramiye, İstanbuldere, Balkaya, Rüstempaşa, Memnuniye, Dibektaş, Soğuksu ve Mahmudiye Mahallesi muhtarlarını Büyükşehir’de ağırladı. Görüşmede söz alan Sapanca Muhtarlar Derneği Başkanı Tolunay Kösemen, “Büyükşehir Belediyesi’nin bölgemize ulaştırdığı hizmetleri için değerli başkanımız Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz. İnşallah Sapanca’da su sıkıntısı çeken mahallelerimiz yeni içmesuyu projeleri ile buluşacak” diye konuştu.

Birincil İhtiyaçlara Kalıcı Çözümler
Başkan Toçoğlu ise şunları söyledi; “İnşallah bu dönem programımız dahilinde Sapanca bölgesindeki grup yollarında kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Şehrimizin birçok bölgesinde başlattığımız çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman ifade ediyoruz; hedefimiz bol, temiz içmesuyu ve asfaltsız yol bırakmamak. Sapanca’da da birincil ihtiyaçlara dönük başlattığımız çalışmalarımız devam edecek.”

Sağlam Altyapı
“Sapanca ilçemizde geçtiğimiz dönemde Muradiye ve Kurtköy İçmesuyu Arıtma Tesislerini devreye almıştık. Sapanca’ya yeni İçmesuyu Arıtma Tesisleri kazandıracağız. İlçemizde içmesuyu sorunu yaşanmaması için kesin çözümler üretiyoruz. İnşallah zaman zaman içmesuyunda yaşanan bulanıklık ve su yetersizliği konularına da çözüm üretmiş olacağız. Bölgede içmesuyu yatırımlarının yanı sıra, önemli kanalizasyon yatırımları da yapacağız. İlerleyen dönemlerde Sapancamız daha sağlam altyapı ile buluşacak.”