İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenilmez ‘den Vefaya Karşılık Büyük Vefa

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın bugüne kadar Körfez’e hizmet veren belediye Başkanlarının resimlerinden oluşan panonun hayata geçirilmesi üzerine eski Belediye Başkanı Erhan Yenilmez, Körfez Belediyesine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez için taş üstüne taş koymuş herkesin kendileri için önemli olduğunu belirterek, ilçemizde eski belediye başkanlarına vefa örneğini en iyi şekilde koruyarak devam ettireceklerini söyledi.

Bu çerçevede yapılan vefa örneğine karşılık eski Belediye Başkanı Erhan Yenilmez, Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Yenilmez’i kapıda karşılayan Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Çoban, “Bu güne kadar ilçemize hizmet veren siz değerli eski Belediye Başkanlarımız adına böyle güzel bir uygulamayı hayata geçirdik. Körfez’de Belediye Başkanlığı görevi yapmış ve hayatını kaybetmiş tüm belediye başkanlarına Allah’tan rahmet diliyor, hayatta kalanlara da Allah uzun ömürler versin diyorum” ifadelerini kullandı.

Yenilmez, “Belediye Başkanımız İsmail Baran’a Böyle Güzel Bir Uygulamayı Hayata Geçirdiği İçin Teşekkür Ederim”
Eski Belediye Başkanı Erhan Yenilmez ise kendisine gösterilen bu sıcak karşılama için Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban’a teşekkür etti. Yenilmez, “Biz Körfezli yöneticiler olarak ilçemize elimizin ve gücümüzün yettiği kadarıyla hizmet etmeye çalıştık. Bu kutsal görev hizmet yarışıdır. Bizde belli bir zaman bu yarışın içerisinde bulunduk. Bizleri unutmayarak böyle güzel bir uygulamayı hayata geçiren Belediye Başkanımız İsmail Baran’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.