İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yerel Basınımızı Önemsiyoruz

Sakarya Gazetecileri Birliği Üyeleri ile bir araya gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Şehrimizin yerel medyasını önemsiyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak tüm oluşumlara destek vermeye hazırız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Kurulan yeni birlik ile ilgili Başkan Toçoğlu’na bilgi veren Aydıntepe, “Gazeteciler Birliği Derneği adı altında yeni bir oluşuma girdik. Kurucu Başkanımız Müjdat Çetin ile yola çıktık. Amacımız Sakarya’da farklı bir enerji ve sinerji oluşturmak. İnşallah güçlü basın dilini en güzel şekilde yansıtacağız. Bu alanda yeniliklere de imza atacağız. İnşallah düşüncelerimiz hasbi ve samimi yaklaşımlarla başarılı olur” diye konuştu.

Kurumsal İlişkilere Açığız
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Toçoğlu, “Gazetecilik, kimi zaman muhalifliktir kimi zaman da şehrin kalkınmasını sağlayacak yatırımları desteklemektir. Şehre zarar verecek yatırımlara da karşı çıkmaktır. Şehrimizin yerel medyasını önemsiyoruz. Her zaman ifade ettiğimiz gibi şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak tüm oluşumlara destek vermeye hazırız. Bu kapsamda faaliyete başlayan Gazeteciler Birliğimize çalışmalarında kolaylık diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.